0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League, Qualification
Rosenborg BK
-
-
Valur Reykjavik
inprogress
۲۲:۱۵
Celtic Glasgow
-
-
Alashkert FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Sheriff Tiraspol
-
-
Torpedo Kutaisi
inprogress
۲۱:۳۰
Qarabag FK
-
-
NK Olimpija Ljubljana
inprogress
۲۱:۳۰
FK Sutjeska
-
-
FC Astana
inprogress
۲۲:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
-
-
FC Spartak Trnava
inprogress
۲۱:۳۰
China
Chinese Super League
Guangzhou Evergrande
۴
۰
Guizhou Hengfeng Zhicheng
Finished
۱۶:۰۵
Beijing Guoan FC
۲
۱
Henan Jianye
Finished
۱۶:۰۵
Shanghai Shenhua
۱
۰
Tianjin Teda
Finished
۱۶:۰۵
Dalian Yifang FC
۰
۰
Hebei China Fortune
Finished
۱۶:۰۵
International Youth
U19 European Womens Championship, Group A
Switzerland
۲
۲
France
Finished
۲۰:۴۵
Republic of Korea
K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۵
۲
Incheon United FC
Finished
۱۵:۰۰
FC Seoul
۲
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۵:۰۰
Daegu FC
۰
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۵:۰۰
Gangwon FC
۳
۳
Ulsan Hyundai
Finished
۱۵:۳۰
Sangju Sangmu Phoenix
۰
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
FC Sion
-
-
Inter Milano
inprogress
۲۱:۰۰
Hannover 96
۲
۰
FSV Wacker 90 Nordhausen
Finished
۲۰:۳۰
Academica De Coimbra
۰
۰
CF Os Belenenses
Finished
۰۰:۳۰
Portimonense SC
۲
۱
FC Porto
Finished
۰۰:۰۰
ACF Fiorentina
۲
۱
Hellas Verona
Finished
۲۰:۰۰
AZ Alkmaar
-
-
Panathinaikos
inprogress
۲۲:۰۰
CS Maritimo Madeira
۱
۰
Peterborough United
Finished
۱۳:۳۰
VfL Bochum
۲
۰
Stoke City
Finished
۲۰:۳۰
PSV Eindhoven
-
-
Galatasaray
inprogress
۲۱:۳۰
Gloria Popesti Leordeni
۵
۲
Juventus Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
VfB Germania Halberstadt
۰
۵
1. FC Magdeburg
Finished
۲۰:۳۰
Fenerbahce
۳
۰
Fulham FC
Finished
۱۹:۳۰
ST. Truidense VV
-
-
Olympiacos Piraeus
inprogress
۲۱:۰۰
FC Vorskla Poltava
۰
۱
SFC Desna Chernihiv
Finished
۱۷:۳۰
Real Betis Balompie
-
-
Sporting Braga
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Schalke 04 II
-
-
Hannover 96 II
Finished
۱۶:۳۰
CD Lealtad
-
-
Sporting Gijon
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
MFK Ruzomberok B
۱
۰
Rekord Bielsko Biala
Finished
۱۳:۳۰
Dulwich Hamlet
-
-
Charlton Athletic
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bradford Park Avenue AFC
-
-
Bradford City
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FC Struga Trim Lum
۱
۱
FK Korab Debar
Finished
۲۰:۳۰
Mansfield Town
-
-
Derby County
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Levski Karlovo
-
-
FK Botev 1937 Ihtiman
Finished
۱۹:۳۰
FC Tubize
-
-
Standard Liege
inprogress
۲۱:۳۰
1O Dezembro
۰
۲
Clube Oriental de Lisboa
Finished
۱۴:۰۰
SG Dynamo Dresden
-
-
Huddersfield Town
inprogress
۲۱:۰۰
Lommel SK
-
-
Sporting Lokeren
inprogress
۲۱:۳۰
UD Almeria
-
-
Milton Keynes Dons
inprogress
۲۱:۳۰
Chelmsford City
-
-
Dover Athletic FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ACS Bucovina Radauti
-
-
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۸:۳۰
Fk Zvezdara
-
-
Omladinac Novi Banovci
Finished
۲۰:۰۰
Racing De Santander
-
-
Deportivo Alaves Sad
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Przemsza Siewierz
۰
۳
Skra Czestochowa
Finished
۲۰:۳۰
Swindon Supermarine
-
-
Forest Green Rovers
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Kecskemeti TE
۱
۱
Duna Aszfalt TVSE
Finished
۱۷:۳۰
FK Tsc Backa Topola
-
-
FK Belasica Strumica
Finished
۱۹:۳۰
Le Mans FC
-
-
Tours FC
inprogress
۲۱:۰۰
FC Kolin
-
-
Slavia Praha
Finished
۲۰:۰۰
FK Iskra Danilovgrad
-
-
OFK Petrovac
Finished
۲۱:۰۰
FK Podrinje
-
-
NK Slaven Zivinice
Finished
۲۰:۰۰
Stade Reims
-
-
Red Star FC
inprogress
۲۱:۳۰
Linfield FC
-
-
Waterford FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FK Novi Pazar
-
-
OFK Grbalj
Finished
۱۸:۳۰
Spal 2013
-
-
NK Ankaran
Finished
۱۹:۳۰
SF Hamborn 07
-
-
1 FC Kleve
inprogress
۲۲:۰۰
MSV Duisburg
-
-
FC Wacker Innsbruck II
Finished
۲۰:۳۰
FC Mistelbach
-
-
Gersthofer SV
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Nantes
-
-
Olympique Marseille
inprogress
۲۲:۰۰
CS Luceafarul Oradea
-
-
Fuzesgyarmati SK
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Rekord Bielsko Biala
-
-
MFK Ruzomberok B
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Merelinense FC
-
-
Vitoria Guimaraes B
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Videoton FC II
-
-
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
PFC Nesebar
-
-
PFC Chernomorets Pomorie
Finished
۱۹:۳۰
Rekord Bielsko Biala
-
-
KS Unia Dabrowa Gornicza Strzemieszyce
Finished
۱۹:۳۰
NK Slaven
-
-
Fc Hanyang
Finished
۲۰:۳۰
FC-Astoria Walldorf
-
-
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۲۰:۳۰
Fulham FC
-
-
Sporting Braga B
Finished
۲۰:۳۰
Uniao Desportiva Oliveirense
-
-
Academica De Coimbra
inprogress
۲۱:۳۰
Sanjoanense
-
-
FC Gil Vicente
inprogress
۲۱:۳۰
US Arbedo
-
-
AC Bellinzona
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Caldas SC
-
-
Gd Peniche
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Tavistock FC
-
-
Plymouth Parkway
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Bamber Bridge
-
-
Everton FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Bury FC
-
-
Everton FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
CD Marino
-
-
Tenerife CD
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Aves
-
-
Vitoria Guimaraes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Leixoes SC
-
-
CD Santa Clara
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Santa Clara
-
-
Leixoes SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Japan
J.League
Sanfrecce Hiroshima
۴
۰
Gamba Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۱
Nagoya Grampus
Finished
۱۵:۰۰
Shimizu S-Pulse
۳
۰
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
V-Varen Nagasaki
۰
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۴:۳۰
Jubilo Iwata
۳
۳
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۸
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Hokkaido Consadole Sapporo
۱
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۱
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Avai SC
۰
۰
Atletico GO
Finished
۰۲:۴۵
Vila Nova GO
۰
۰
Brasil De Pelotas RS
Finished
۰۴:۰۰
Guarani SP
۲
۳
Figueirense SC
Finished
۰۵:۰۰
Sampaio Correa MA
۰
۰
Juventude RS
Finished
۰۴:۰۰
International Clubs
UEFA Europa League, Qualification
FK Zeljeznicar
۳
۱
JK Trans Narva
Finished
۲۰:۳۰
Singapore
Premier League
Albirex Niigata FC
۵
۱
Young Lions
Finished
۱۶:۱۵
Dpmm FC
۱
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۶:۴۵
Philippines
Philippines Football League
Davao Aguilas
۱
۱
Global Cebu FC
Finished
۱۱:۳۰
Ceres-Negros FC
-
-
Stallion Laguna FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
International Youth
U19 European Womens Championship, Group B
Netherlands
۳
۱
Italy
Finished
۲۰:۴۵
Scotland
League Cup, Group C
Cove Rangers
-
-
Heart of Midlothian
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
U23 Brasileiro
Chapecoense SC
۲
۱
Atletico GO
Finished
۰۰:۳۰
Figueirense SC
۰
۴
Vitoria BA
Finished
۰۲:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persipura Jayapura
۰
۰
Psis Semarang
Finished
۱۱:۰۰
Persebaya Surabaya
۲
۰
Psms Medan
Finished
۱۶:۰۰
PS Mitra Kukar
۳
۰
Sriwijaya FC
Finished
۱۳:۰۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
CA 3 De Febrero
۱
۱
General Diaz
Finished
۰۱:۲۰
Nacional Asuncion
۱
۲
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Brasileiro, Group B
Palmeiras SP
-
-
Ponte Preta SP
inprogress
۲۲:۳۰
Fluminense RJ
-
-
Chapecoense SC
inprogress
۲۲:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
Caracas FC
۲
۰
Sport Huancayo
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Lanus
۱
۰
Club Deportivo Junior FC
Finished
۰۵:۱۵
Iceland
4 deild, Group A
Berserkir
۳
۰
KFR Hvolsvollur
Finished
۰۰:۳۰
Russia
Zone Ural/Western Siberia
Tyumen-D
۳
۰
Amkar-Unior Perm
Finished
۱۳:۳۰
Estonia
Cup
Kohtla-Jarve JK Jarve
۰
۲
Jalgpallikool Tammeka
Finished
۲۰:۳۰
Rakvere JK Tarvas
۰
۳
Tallinna JK Legion
Finished
۲۰:۳۰
Kadrina SK Moe
-
-
Tallinna Depoo
Finished
۲۰:۳۰
FC Eston Villa
-
-
FC Elva
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
JK Tabasalu
-
-
FC Lelle
Finished
۲۰:۳۰
Maardu Linnameeskond
-
-
Pohja-Tallinna JK Volta II
Finished
۲۰:۳۰
Tallinna FC Flora U21
-
-
Maardu United II
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Brasileiro, Group C
SAO Paulo FC
-
-
Coritiba PR
inprogress
۲۲:۳۰
International Youth
U19 Club Friendly Games
Karpaty Lviv
-
-
Volyn Lutsk
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Brasileiro, Group A
Atletico Mineiro MG
-
-
Atletico GO
inprogress
۲۲:۳۰
India
Calcutta 1st Division
City FC
۰
۱
Md. Sporting Club
Finished
۱۳:۴۵
Ukraine
Ukraine Cup
Enerhiya Nova Kakhovka
-
-
Krystal Kherson
Finished
۱۹:۰۰
Real Pharma Odessa
-
-
Nyva-B Vinnytsya
Finished
۱۹:۰۰
FC Nikopol
-
-
Myr Hornostayivka
Finished
۱۹:۰۰
FC Kalush
۱
۱
Bukovina Chernovtsy
Finished
۱۸:۳۰
Lnz Lebedyn
۰
۰
Polissya Zhytomyr
Finished
۱۸:۳۰
Veres Rivne
۱
۱
Fc Minaj
Finished
۱۹:۳۰
FC Podillya Khmelnytskyi
-
-
MFC Metalurh Zaporizhya
inprogress
۱۹:۳۰
Slovakia
Slovensky Pohar
FC Cabaj-Capor
۰
۴
FC Pata
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Republic of Bashkortostan Championship
Sarmat Ufa
-
-
Start-altair Ufimskiy Rayon
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Bayernliga South
1. FC Sonthofen
-
-
TUS Holzkirchen
inprogress
۲۱:۳۰
FC Unterfohring 1927
-
-
SV Pullach
inprogress
۲۱:۰۰
SV Turkgucu Ataspor Munchen
-
-
TSV 1874 Kottern
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Copa Argentina
Villa Dalmine
۰
۰
UAI Urquiza
Finished
۰۴:۴۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
GKS Katowice
-
-
Mitech Zywiec
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone SFD/NCFD
Sro Rostov 2018
-
-
Magas-Ingu Nazran
Finished
۱۹:۳۰
Fc Khasavyurt Khasavyurt
-
-
FC Dinamo Mahachkala
Finished
۱۹:۰۰
Germany Amateur
Bayernliga North
Wurzburger FV
-
-
SpVgg Bayern Hof
inprogress
۲۱:۰۰
Brazil
U20 Carioca, Serie B
Olaria RJ
-
-
Sampaio Correa RJ
Finished
۲۰:۳۰
Tigres Do Brasil RJ
-
-
Americano RJ
inprogress
۲۰:۳۰
Duque de Caxias
-
-
Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro, Serie A, Group 2 Women
Ponte Preta SP
-
-
Rio Preto SP
inprogress
۲۲:۳۰
China
China League 1
Shijiazhuang Ever Bright FC
۲
۱
Yanbian Funde FC
Finished
۱۶:۰۰
Qingdao Huanghaizhiyao
-
-
Meizhou Hakka FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Meizhou Hakka FC
۳
۳
Qingdao Huanghaizhiyao
Finished
۱۶:۰۰
Malaysia
Super League
Negeri Sembilan
۳
۱
Selangor FA
Finished
۱۷:۳۰
Melaka United FC
۲
۲
Pahang FA
Finished
۱۷:۳۰
Kuala Lumpur FA
۱
۵
Perak FA
Finished
۱۷:۳۰
Pknp FC
۰
۱
Selangor Pkns
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Zone North-West
Gatchina
-
-
Karelia Region Team
inprogress
۲۱:۰۰
Russia
Privolzhye Cup
Fc Zenit Izhevsk Ii
-
-
Orenburg 2
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Dzerzhinsk-Ts
-
-
Lokomotiv Rpm Nizhniy Novgorod
inprogress
۱۸:۳۰
China
China Super League Reserve
Tianjin Songjiang
-
-
Guangzhou R&f Fc
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
Estonia
Meistriliiga Women
FC Lootos Polva
-
-
Parnu JK
Finished
۲۰:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela, Preliminary round
Ucv FC
-
-
Libertador FC
inprogress
۲۱:۳۰
Margarita FC
-
-
Petroleros de Anzoategui
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Atletico Falcon
-
-
Titanes FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chico de Guayana
-
-
Angostura FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Yaracuyanos FC
-
-
GV Maracay FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Llaneros FC
-
-
Union Local Andina
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Frontera FC
-
-
Atletico El Vigia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Russia
Saint Petersburg Higher League
Izhorets Inkon
-
-
Mashtekh
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Olaria RJ
-
-
Sampaio Correa
inprogress
۲۲:۳۰
Northern Ireland
Premier League, Women
Portadown FC
-
-
Sion Swifts
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید